This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here x

Spediční projekty. Řešení pro jakoukoliv velikost.

V případě jakýchkoliv vašich zásilek, ať již se jedná o malé náhradní díly a nebo nadrozměrné stroje nebo zařízení, Gondrand Vám vždy zajistí bezpečnou přepravu do místa určení.

Také s projekty, které překračují rámec každodenních činností, jste u nás na správném adrese. Je jedno, zda potřebujete převézt nadrozměrnou turbínu napříč celou Evropou nebo rovnou přesunout celou továrnu do Jižní Ameriky. Naši vybraní specialisté  vypracují potřebný plán a připraví kalkulaci nákladů, zvolí nejefektivnější variantu přepravy a na místě zorganizují kompletaci zboží a „dodávku na klíč“. Náš projektový management v oblasti logistiky vám  předloží různé možnosti řešení. Vlastní realizaci projektu můžeme řešit buď formou zajištění dílčí části projektu a nebo postaráme o kompletní realizaci projektu, protože u nás jsou integrovaná řešení stejně tak možná, jako předání celku „na klíč“. Zajistíme nejen realizaci objemných nebo nadrozměrných nákladů, ale postaráme se také o realizaci komplexních průmyslových projektů, jako jsou například přesuny celých výrobních linek.

Naše nabídka v oblasti projektové spedice:

  • celosvětová síť poboček a partnerů
  • speciální “know-how“ pro všechny druhy  dopravy
  • individuální a osobní poradenství
  • non-stop servis

Zaujaly Vás naše služby v této oblasti? Potom prosím kontaktujte některé z našich pracovišť zde.

Letecká přeprava.

Jako člen mezinárodní organizace IATA (International Air Transport Association) provozujeme vlastní kanceláře pro letecké přepravy v nejvýznamnějších evropských centrech.Letecká přeprava.

Chemicals solutions.

Máme tu správnou chemii. Naši specialisté se vyznají velmi dobře jak v zacházení s nebezpečnými látkami, tak i s ekologicky náročnými produkty.Chemicals Solutions.

Zašlete nám prosím komentář.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny*

Email

Kontaktujte nás.

Máte dotaz týkající se našich služeb?

Klepnutím sem

Personally worldwide.