This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here x

Z “Personally Worldwide” na “The Worldwide Logistics Network”.

Skupina Gondrand je poskytovatelem mezinárodních přepravních a logistických služeb v oblasti pozemní, námořní a letecké dopravy i smluvní logistiky.

Za uplynulých 150 let se společnost Gondrand vyvinula z tradiční spedice v celosvětově aktivního poskytovatele integrovaných logistických řešení. Naše dobrá pověst se zakládá na spolehlivosti, rozsáhlém poradenství a odborných znalostech získaných během desetiletí praxe v tomto oboru. Se svým hlavním sídlem ve Hvidovre (Dánsko) se skupina NTG nachází v centru celosvětové sítě zahrnující přes 100 poboček.

Jejich zkušenosti, spolu s každodenním nasazením jsou zárukou toho, že vy jako zákazníci dostanete vždy to, čím je společnost NTG již dlouho pověstná: osobní péči, řešení střižená na míru a prvotřídní služby, které se zcela řídí vašimi potřebami.

Letecká přeprava.

Jako člen mezinárodní organizace IATA (International Air Transport Association) provozujeme vlastní kanceláře pro letecké přepravy v nejvýznamnějších evropských centrech.Letecká přeprava.

Logistická řešení.

Díky úzké spolupráci s našimi klienty již při vypracování individuálních konceptů se nám daří zkvalitňovat řízení celého dodavatelsko-odběratelského procesu. Logistická řešení

Vyhledávač poboček

Hledáte adresu nebo kontaktní údaje?

Personally worldwide.