This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here x

Přeprava zboží s řízenou teplotou. Zachováváme vždy chladnou hlavu.

I v těch nejožhavějších fázích přepravy zachováváme vždy chladnou hlavu. To je i důvod, proč v případě zajištění přeprav s kontrolovanou teplotou je Gondrand tím správným partnerem.

Ať už se jedná o přepravy hluboce zmraženého zboží a nebo naopak o ochranu před mrazem – vždy udržíme vaše zboží v té správné teplotě. Nejen čerstvé potraviny, ale i barvy a laky, stejně  tak i léky a kosmetiku dodáme do jejich místa určení pečlivě ochráněné a v perfektním  stavu.

Používané dopravní prostředky jsou vybaveny systémem aktivního temperování, což znamená, že vnitřní teplota prostoru nákladního vozidla je pod stálou kontrolou a tím je  zajištěno, že citlivé zboží dorazí do místa určení v požadovaném stavu. Příkladem v tomto směru může bý například naše logistické centrum v Moerdijku (Nizozemí), které disponuje pro tyto účely přes 4‘700 m2 užitné plochy v sedmi rozdílných teplotních zónách a s více než 20’000 paletovými místy.

Zaujaly Vás naše služby v této oblasti? Potom prosím kontaktujte některé z našich pracovišť zde.

Automotive solutions.

Prostřednictvím koordinovaných, sloučených a synchronizovaných dodávek tak podporujeme celkovou efektivitu výroby.Automotive solutions.

Logistická řešení.

Díky úzké spolupráci s našimi klienty již při vypracování individuálních konceptů se nám daří zkvalitňovat řízení celého dodavatelsko-odběratelského procesu. Logistická řešení

Zašlete nám prosím komentář.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny*

Personally worldwide.