This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here x

Naše logistická řešení zkracují celkový proces.

Správa dokumentace, skladování a distribuce vstupních materiálů, polotovarů nebo hotových výrobků je stále komplexnější. Do nákladově optimalizovaného výrobního procesu se zapojuje stále více dodavatelských firem.

Propojení všech těchto požadavků a  faktorů do hladce fungujícího nákupního, výrobního a dodavatelského procesu je poměrně náročné. Z těchto důvodů naše logistická řešení proto nejen zkracují a zefektivňují celý tento proces, ale především mají svůj konkrétní smysl. Vždyť i samotný pojem „logistika“ má svůj základ   ve slově logika. Komplexnost naší nabídky a služeb se neustále  zvyšuje a to v důsledku požadavků zákazníků na taková řešení, která jsou šitá přímo jim na míru. Díky úzké spolupráci s našimi klienty  již při vypracování individuálních konceptů se nám daří zkvalitňovat řízení celého dodavatelsko-odběratelského procesu. V takovýchto případech  máte s naší společností výhodu komunikace jen s jednou kontaktní osobou a také možnost poptání veškerého kompletního servisu na jednom místě. Řečeno jinými slovy: dostanete komfortní, flexibilní a rozsáhlé logistické řešení z jedné ruky.

Disponujeme více než 140.000 m2 specializovaných skladových ploch po celé Evropě. Naše logistická centra jsou vybavena plně nebo částečně automatizovanými výškovými a blokovými regály. Kromě toho nabízíme specifické služby orientované na různé obory průmyslu, jako například přebalování/ kompletace kosmetického zboží nebo odbavení a skladování nebezpečných chemikálií. Ve všech našich logistických centrech můžete navíc využít služeb s přidanou hodnotou (Value Added Services).

Naše nabídka v oblasti logistiky:

  • vedení inventur a evidence objednávek
  • konsolidace a balení zboží
  • paletizace a etiketování
  • označování zboží cenovkami
  • odbavení a skladování nebezpečného zboží
  • infrastruktura pro zboží s kontrolovanou teplotou
  • kontrola kvality
  • dodávky „just-in-time“
  • vnitrostátní a mezinárodní distribuce zásilek

Chemicals solutions.

Máme tu správnou chemii. Naši specialisté se vyznají velmi dobře jak v zacházení s nebezpečnými látkami, tak i s ekologicky náročnými produkty.Chemicals Solutions.

Celokontejnerové zásilky.

Kromě jejich velmi dobré infrastruktury vám současně nabízíme kompletní sortiment služeb souvisejících s námořní přepravou.Celokontejnerové zásilky

Personally worldwide.